Haber

NetWork Sonbahar-Kış Koleksiyonu Şıklık ve Rahatlığı Bir Araya Getiriyor

NetWork, iş ve şehir hayatına dönüşü şıklık ve konforla karşılamak için sonbahar-kış koleksiyonunu sunuyor.

NetWork’ten yapılan açıklamaya göre marka, minimalist tasarımlarıyla kentsel yaşamın gücünü ve ikonik mimariyi yansıtan dinamik bir stil hazırladı.

Taş rengi ve kahve tonlarındaki takım ve elbiseler, ofis ortamında şıklığından ödün vermeyen kadınların popüler kesimleri arasında yer alıyor. Sonbaharın renkleri olan gabardin ve deri pantolonlar Network hanımının cesur ve kendine güvenen tarzını yansıtıyor. Etekler; Küçükten midiye kadar özgürlük ve yüksek özgüven ruhunu taşır. Ayrıca beyazın sade güzelliğiyle öne çıkan gömlekler de dönemin en popüler tarzlarından biri olarak dikkat çekiyor. NetWork, zamansız tasarımları stile keskin bir çekicilik katarken, ofiste şık görünümler sağlıyor.

Erkekler için taş renk grupları ve pantolonları şık ve çağdaş formlarda bir araya getiren NetWork koleksiyonu, ofis stiline dönüşe eşlik ediyor. Smart casual görünümü benimseyen erkekler için hem takım elbiseye, hem gabardin pantolona hem de denim pantolona ekrudan siyaha kadar pek çok renk aralığında slim fit ve normal kesim gömlekler eşlik ediyor. Ütü gerektirmeyen gömlekler ise ütü gerektirmeyen özellikleriyle şehrin hızlı temposunda hayatı kolaylaştırıyor. Lacivert ve kahve tonlarındaki süet ve deri tasarımlı ceketler, ofis ve şehir yaşamına rahat ve şık bir şekilde katılmanıza olanak tanıyor ve çağdaş bir görünüm sunuyor.

Koleksiyonda ayrıca ofis tarzını tamamlayacak farklı şekil ve boyutlarda çanta, loafer ve babetlerin yanı sıra daha casual görünümü tercih edenler için geniş spor ayakkabı seçenekleri de yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu